Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst
Kies een ploeg uit de lijst
Kies een wedstrijdtype uit de lijst

DatumThuisploegBezoekersUitslagWedstrijdStatusVertrekLocatie Wedstrijd
zo - 11/08 - 15:00BBC Glory Bazel HSE ASobabee Zwijndrecht HSE B60 - 75Oefenwedstrijd Gespeeld Dulpop - kant turnzaal
za - 17/08 - 18:00BBC Glory Bazel HSE ABasket Malle HSE C62 - 60Oefenwedstrijd Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OR0025270101
za - 24/08 - 19:30BBC Glory Bazel HSE AKlein-Brabant Basket HSE A66 - 69Oefenwedstrijd Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OR0025270201
za - 31/08 - 12:45Sobabee Bazel J16 A LDP Donza J16 B140 - 22Oefenwedstrijd Gespeeld Sporthal Zwijndrecht OR0002530501
zo - 01/09 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BPanters Baasrode G12 A68 - 24Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1241AEAC06
ma - 02/09 - 21:30BBC Glory Bazel MastersBurcht63 - 57Oefenwedstrijd Gespeeld Dulpop T3 Verslag
za - 07/09 - 18:00BBC United Ninove HSE BBBC Glory Bazel HSE A47 - 54Competitie Gespeeld Sporthal Ninove OVHSE41BCA01
zo - 08/09 - 12:45Sobabee Bazel J16 A BBC Okido Arendonk J16 A101 - 41Beker van Antwerpen Gespeeld Sporthal Zwijndrecht BANJ16PBCD01
zo - 08/09 - 16:00BBC Glory Bazel J21 ABBC Falco Gent J21 B34 - 112Beker van Oost-Vlaanderen Gespeeld Sportcentrum De Dulpop BOVJ21PBAB01
za - 14/09 - 14:45Sobabee Bazel J16 A KBBC Upkot Sparta Laarne J16 A91 - 51Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ1631DAF02
zo - 15/09 - 11:15Maccabi Antwerpen J16 ASobabee Bazel J16 B113 - 52Competitie Gespeeld Sporthal Maccabi INJ1641JDC02
zo - 15/09 - 13:00BBC Glory Bazel J21 AB.B.C. Zele J21 A20 - 0Competitie Forfait Sportcentrum De Dulpop INJ2131DAF02
zo - 15/09 - 17:00BBC Glory Bazel HSE ABBC Helios Ford Zottegem HSE D74 - 64Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAF02
di - 17/09 - 17:30BBC Glory Bazel G12 ABBC Glory Bazel G12 B - Oefenwedstrijd Gepland
za - 21/09 - 09:00Remant Basics Melsele-Beveren J16 BSobabee Bazel J16 A 13 - 160Competitie Gespeeld 't wit zand INJ1631DBA03
za - 21/09 - 13:00Remant Basics Melsele-Beveren J21 BBBC Glory Bazel J21 A68 - 55Competitie Gespeeld 't wit zand INJ2131DBA03
za - 21/09 - 13:30Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 BBBC Glory Bazel G12 B12 - 90Competitie Gespeeld Sporthal De Witte Molen ING1241AEBA03
za - 21/09 - 15:00Remant Basics Melsele-Beveren G12 BBBC Glory Bazel G12 A21 - 65Competitie Gespeeld 't wit zand ING1241EBA03
za - 21/09 - 15:00Basket Stabroek J16 ASobabee Bazel J16 B101 - 33Competitie Gespeeld Sporthal Attenhoven INJ1641JFC03
zo - 22/09 - 14:00Fellows Ekeren BBC G10 BBBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sporthal t Venneke ING1041AHBA03
zo - 22/09 - 15:00BBC Houtem HSE CBBC Glory Bazel HSE A65 - 76Competitie Gespeeld De Fabriek OVHSE41BHA03
za - 28/09 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BOnderons Grembergen G12 B81 - 15Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1241AEAD04
za - 28/09 - 13:00BBC Glory Bazel J21 ASobabee Zwijndrecht J21 A60 - 103Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop INJ2131DAD04
za - 28/09 - 15:00BBC Glory Bazel G10 ASobabee Zwijndrecht G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1041AHAD04
za - 28/09 - 15:00BBC Glory Bazel G12 ABBC Lokeren G12 A33 - 33Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1241EAD04
za - 28/09 - 16:30Sobabee Bazel J16 A Panters Baasrode J16 A103 - 32Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ1631DAD04
za - 28/09 - 16:45Sobabee Bazel J16 BWillibies Antwerpen J16 B55 - 80Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ1641JCE04
za - 28/09 - 19:00BBC Glory Bazel HSE AGent-Oost Eagles HSE D82 - 67Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAJ04
za - 05/10 - 09:30Geranimo Bornem Basket G12 BBBC Glory Bazel G12 A29 - 72Competitie Gespeeld Sporthal Breeven ING1241EEA05
za - 05/10 - 11:00BBC Wuitens Hamme J16 ASobabee Bazel J16 A 26 - 171Competitie Gespeeld Sporthal De Veerman INJ1631DEA05
za - 05/10 - 12:00Antwerp Giants J21 BBBC Glory Bazel J21 A107 - 43Competitie Gespeeld Heylen Vastgoed Basketcampus INJ2131DEA05
za - 05/10 - 12:00Red Vic Wilrijk G10 CBBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sporthal Red Vic ING1041AHEA05
za - 05/10 - 13:00Londerzeelse Dunkers J16 ASobabee Bazel J16 B66 - 45Competitie Gespeeld Sportoase De Lijster INJ1641JBC05
za - 05/10 - 15:00Remant Basics Melsele-Beveren G12 CBBC Glory Bazel G12 B12 - 114Competitie Gespeeld 't wit zand ING1241AEEA05
ma - 07/10 - 21:30BBC Glory Bazel MastersEasy Basket76 - 45Competitie Gespeeld Dulpop T3 Verslag
za - 12/10 - 09:00Panters Baasrode G12 ABBC Glory Bazel G12 B30 - 72Competitie Gespeeld Pantershal ING1241AECA01
za - 12/10 - 14:30KBBC Bavi Gent J16 ASobabee Bazel J16 A 68 - 112Competitie Gespeeld Sporthal Neptunus INJ1631DCA01
za - 12/10 - 14:45Sobabee Bazel J16 BFellows Ekeren BBC J16 B63 - 42Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ1641JCA01
zo - 13/10 - 13:00BBC Glory Bazel G12 ABBC Wuitens Hamme G12 A20 - 0Competitie Forfait Sportcentrum De Dulpop ING1241EAC06
zo - 13/10 - 14:00Aartselaar BBC J21 ABBC Glory Bazel J21 A70 - 64Competitie Gespeeld Sporthal De Twee Ringen INJ2131DCA01
zo - 13/10 - 15:00BBC Glory Bazel G10 AGeranimo Bornem Basket G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1041AHAC06
zo - 13/10 - 17:00BBC Glory Bazel HSE AWasocub Waasmunster HSE A63 - 78Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAL18
za - 19/10 - 12:45Sobabee Bazel J16 BBasket Stabroek J16 A51 - 66Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ1641JCF08
za - 19/10 - 14:45Sobabee Bazel J16 A Remant Basics Melsele-Beveren J16 B20 - 0Competitie Forfait Sporthal Zwijndrecht INJ1631DAB08
za - 19/10 - 18:15B.B.C. Zele HSE BBBC Glory Bazel HSE A84 - 53Competitie Gespeeld V.H.V.D. OVHSE41BBA19
ma - 21/10 - 19:30BBC Glory Bazel J21 ARemant Basics Melsele-Beveren J21 B70 - 62Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop INJ2131DAB08
za - 26/10 - 20:00BBC Glory Bazel HSE ABBC Olympia Denderleeuw HSE C76 - 54Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAD20
zo - 27/10 - 10:00BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke J21 ABBC Glory Bazel J21 A60 - 51Beker van Oost-Vlaanderen Gespeeld Sporthal Oostbroek BOVJ21PBDA02
do - 31/10 - 19:30Atlas CopcoBBC Glory Bazel Masters91 - 51Competitie Gespeeld Atomiumlaan, Wilrijk Verslag
za - 02/11 - 09:00BBC Eksaarde G12 ABBC Glory Bazel G12 A42 - 28Beker van Oost-Vlaanderen Gespeeld Sporthal De Muylaert BOVG12PGBC02
za - 02/11 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BKoninklijke Sint-Niklase Condors G12 B114 - 10Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1241AEAB08
za - 02/11 - 15:00Basket Stabroek J16 ASobabee Bazel J16 A 56 - 102Beker van Antwerpen Gespeeld Sporthal Attenhoven BANJ16PBBC02
zo - 03/11 - 13:00BJM-Gembas Knesselare HSE CBBC Glory Bazel HSE A59 - 63Competitie Gespeeld Sporthal Flabbaert OVHSE41BNA21
zo - 03/11 - 14:00BBC Glory Bazel G10 AFellows Ekeren BBC G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1041AHAB08
zo - 03/11 - 16:00BBC Glory Bazel G12 ARemant Basics Melsele-Beveren G12 B50 - 22Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1241EAB08
za - 09/11 - 09:00BBC Eksaarde G12 ABBC Glory Bazel G12 B64 - 45Competitie Gespeeld Sporthal De Muylaert ING1241AEFA07
za - 09/11 - 09:00Remant Basics Melsele-Beveren G10 BBBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld 't wit zand ING1041AHFA07
za - 09/11 - 12:00B.B.C. Zele J21 ABBC Glory Bazel J21 A114 - 44Competitie Gespeeld V.H.V.D. INJ2131DFA07
za - 09/11 - 20:45BBC Erembodegem HSE BBBC Glory Bazel HSE A50 - 66Competitie Gespeeld Denderdal OVHSE41BEA09
zo - 10/11 - 12:45Sobabee Bazel J16 BMaccabi Antwerpen J16 A27 - 87Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ1641JCD07
zo - 10/11 - 15:00KBBC Upkot Sparta Laarne J16 ASobabee Bazel J16 A 49 - 67Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Laarne INJ1631DFA07
zo - 10/11 - 15:00Wasocub Waasmunster G12 ABBC Glory Bazel G12 A44 - 88Competitie Gespeeld Hoogendonck ING1241EFA07
wo - 13/11 - 21:00Flying Foxes StekeneBBC Glory Bazel Masters52 - 67Oefenwedstrijd Gespeeld Sporthal, Nieuwstraat 60d, Stekene Verslag
za - 16/11 - 09:00BBC Wuitens Hamme G12 ABBC Glory Bazel G12 A11 - 113Competitie Gespeeld Sporthal De Veerman ING1241ECA01
za - 16/11 - 09:30Geranimo Bornem Basket G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sporthal Breeven ING1041AHCA01
za - 16/11 - 10:00Fellows Ekeren BBC J16 BSobabee Bazel J16 B62 - 79Competitie Gespeeld Sporthal t Venneke INJ1641JAC06
za - 16/11 - 14:45Sobabee Bazel J16 A KBBC Bavi Gent J16 A101 - 40Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ1631DAC06
za - 23/11 - 12:30Sobabee Bazel J16 A BBC Wuitens Hamme J16 A146 - 26Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ1631DAE10
za - 23/11 - 12:45Sobabee Bazel J16 BLonderzeelse Dunkers J16 A43 - 64Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ1641JCB10
za - 23/11 - 13:00BBC Glory Bazel J21 AAntwerp Giants J21 B49 - 94Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop INJ2131DAE10
za - 23/11 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BRemant Basics Melsele-Beveren G12 C82 - 23Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1241AEAE10
za - 23/11 - 15:00BBC Glory Bazel G10 ARed Vic Wilrijk G10 C1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1041AHAE10
za - 23/11 - 15:00BBC Glory Bazel G12 AGeranimo Bornem Basket G12 B56 - 34Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1241EAE10
za - 23/11 - 19:00BBC Glory Bazel HSE ACrelan Okapi Aalstar HSE C72 - 77Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAG10
za - 30/11 - 10:45Willibies Antwerpen J16 BSobabee Bazel J16 B82 - 50Competitie Gespeeld Buurtcentrum Cortina INJ1641JEC09
za - 30/11 - 12:00BBC Lokeren G12 ABBC Glory Bazel G12 A44 - 51Competitie Gespeeld Stedelijke Sporthal Durmehal ING1241EDA09
za - 30/11 - 13:00Panters Baasrode J16 ASobabee Bazel J16 A 49 - 93Competitie Gespeeld Pantershal INJ1631DDA09
zo - 01/12 - 12:45Sobabee Zwijndrecht J21 ABBC Glory Bazel J21 A76 - 43Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ2131DDA09
zo - 01/12 - 12:45Sobabee Zwijndrecht G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht ING1041AHDA09
zo - 01/12 - 15:00Onderons Grembergen G12 BBBC Glory Bazel G12 B10 - 68Competitie Gespeeld Sporthal Scheldedreef ING1241AEDA09
do - 05/12 - 21:30Easy BasketBBC Glory Bazel Masters56 - 50Competitie Gespeeld Duffelsesteenweg 145, Kontich
za - 07/12 - 13:00BBC Glory Bazel G10 ARemant Basics Melsele-Beveren G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1041AHAF02
za - 07/12 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BBBC Eksaarde G12 A43 - 66Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1241AEAF02
za - 07/12 - 15:00BBC Glory Bazel G12 AWasocub Waasmunster G12 A100 - 7Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1241EAF02
za - 07/12 - 19:00BBC Glory Bazel HSE AOnderons Grembergen HSE B74 - 51Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAM12
za - 14/12 - 19:00Bolas Dendermonde HSE ABBC Glory Bazel HSE A65 - 68Competitie Gespeeld De Pit OVHSE41BIA13
zo - 15/12 - 16:00BBC Glory Bazel G12 ABasket Meetjesland G12 A22 - 87Beker van Oost-Vlaanderen Gespeeld Sportcentrum De Dulpop BOVG12PGAC03
zo - 15/12 - 18:00BBC Glory Bazel J21 AAartselaar BBC J21 A60 - 67Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop INJ2131DAC06
ma - 16/12 - 21:30BBC Glory Bazel MastersAtlas Copco65 - 64Competitie Gespeeld Dulpop T3
za - 21/12 - 19:30BBC Glory Bazel J21 ABC Black Boys Erpe-Mere J21 A58 - 83Beker van Oost-Vlaanderen Gespeeld Sportcentrum De Dulpop BOVJ21PBAC03
zo - 22/12 - 16:00Antwerp Giants J16 BSobabee Bazel J16 A 64 - 58Beker van Antwerpen Gespeeld Heylen Vastgoed Basketcampus BANJ16PBAC03
zo - 22/12 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ABBC United Ninove HSE B52 - 53Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAC14
za - 28/12 - 12:00B.B.C. Zele J21 ABBC Glory Bazel J21 A91 - 37Beker van Oost-Vlaanderen Gespeeld V.H.V.D. BOVJ21VR0301
za - 04/01 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BOlicsa Antwerpen G12 C92 - 23Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1242HAC08
za - 04/01 - 14:00Red Vic Wilrijk J16 ASobabee Bazel J16 A 34 - 86Beker van Antwerpen Gespeeld Sporthal Red Vic BANJ16160501
zo - 05/01 - 13:00BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 ABBC Glory Bazel G12 A48 - 44Competitie Gespeeld Sporthal De Zeurt ING1242ACAC08
za - 11/01 - 09:00BBC Coveco Niel G12 ABBC Glory Bazel G12 B10 - 113Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Niel ING1242HFA09
za - 11/01 - 10:00BBC Glory Bazel G12 AOnderons Grembergen G12 A25 - 48Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1242ACCD09
za - 11/01 - 12:45Sobabee Bazel J16 BBBC Berlaar J16 A42 - 72Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ1642KCD07
za - 11/01 - 13:00Titans Basketball Bonheiden J16 ASobabee Bazel J16 A 70 - 52Competitie Gespeeld Sporthal Berentrode INJ1622BFA09
za - 11/01 - 13:00Remant Basics Melsele-Beveren G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld 't wit zand ING1042ALFA07
zo - 12/01 - 17:00BBC Helios Ford Zottegem HSE DBBC Glory Bazel HSE A66 - 64Competitie Gespeeld Helios OVHSE41BFA15
za - 18/01 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BHorticult Kontich Wolves G12 A57 - 40Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1242HAH10
za - 18/01 - 14:45Sobabee Bazel J16 A Hasselt BT J16 A106 - 41Competitie Gespeeld Sporthal Zwijndrecht INJ1622BAH10
za - 18/01 - 15:00Sobabee Bazel J16 BWillibies Antwerpen J16 B31 - 61Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop INJ1642KCF08
za - 18/01 - 15:00BBC Glory Bazel G10 AAartselaar BBC G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1042ALAB08
za - 18/01 - 17:00BBC Glory Bazel G12 ALonderzeelse Dunkers G12 A54 - 35Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop ING1242ACCF10
za - 25/01 - 15:00Sobabee Bazel J16 A Fellows Ekeren BBC J16 A - Beker van Antwerpen Gepland Sporthal Zwijndrecht BANJ16080701
za - 25/01 - 19:00Gent-Oost Eagles HSE DBBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Sporthalle Melle Vogelhoek OVHSE41BJA17
zo - 26/01 - 16:00BBC Glory Bazel G12 ABBC Helios Ford Zottegem G12 A - Beker van Oost-Vlaanderen Gepland Sportcentrum De Dulpop BOVG12VR1001
za - 01/02 - 09:00BBC Schelle J16 ASobabee Bazel J16 B - Competitie Gepland Sportschuur De Griene INJ1642KAC06
za - 01/02 - 13:00BBC Glory Bazel J21 AB.B.C. Zele J21 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ2132EAF02
za - 01/02 - 15:00BBC Glory Bazel G12 BBBC Scheldejeugd Temse G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1242HAD04
za - 01/02 - 15:00BBC Glory Bazel G10 AWillibies Antwerpen G10 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1042ALAC06
za - 01/02 - 17:00BBC Glory Bazel G12 AGeranimo Bornem Basket G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1242ACCB04
za - 01/02 - 17:00Sobabee Bazel J16 A Antwerp Wolf Pack J16 A - Competitie Gepland Sporthal Zwijndrecht INJ1622BAD04
za - 01/02 - 19:00BBC Glory Bazel HSE ABJM-Gembas Knesselare HSE C - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAN08
zo - 02/02 - 15:00BBC Lokeren G10 BBBC Glory Bazel G10 B - Competitie Gepland Stedelijke Sporthal Durmehal ING1042MEF06
ma - 03/02 - 21:30BBC Glory Bazel MastersEasy Basket - Competitie Gepland Dulpop T3
za - 08/02 - 11:00Remant Basics Melsele-Beveren J16 ASobabee Bazel J16 A - Competitie Gepland 't wit zand INJ1622BBA05
za - 08/02 - 12:00Red Vic Wilrijk G10 ABBC Glory Bazel G10 A - Competitie Gepland Sporthal Red Vic ING1042ALEA05
za - 08/02 - 14:00Phantoms Basket Boom J16 BSobabee Bazel J16 B - Competitie Gepland Braxhall INJ1642KBC05
za - 08/02 - 15:00Remant Basics Melsele-Beveren G12 BBBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland 't wit zand ING1242HBA05
zo - 09/02 - 15:30Kortrijk Spurs J21 CBBC Glory Bazel J21 A - Competitie Gepland Athena Campus 3 Hofsteden INJ2132EEA05
zo - 09/02 - 16:00Olicsa Antwerpen G12 BBBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland Sporthal St-Ludgardis ING1242ACHC05
zo - 09/02 - 17:00Wasocub Waasmunster HSE ABBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Hoogendonck OVHSE41BLA05
za - 15/02 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BGeranimo Bornem Basket G12 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1242HAE14
za - 15/02 - 13:00BBC Glory Bazel J21 ABBC Falco Gent J21 C - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ2132EAD04
za - 15/02 - 14:45Sobabee Bazel J16 BSt.Amandse BBC J16 A - Competitie Gepland Sporthal Zwijndrecht INJ1642KCE04
za - 15/02 - 15:00BBC Glory Bazel G10 BRemant Basics Melsele-Beveren G10 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1042MFB04
za - 15/02 - 15:00BBC Glory Bazel G10 AAntwerp Giants G10 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1042ALAD04
za - 15/02 - 17:00BBC Glory Bazel G12 ABasket Groot Zemst G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1242ACCG14
za - 15/02 - 17:00Sobabee Bazel J16 A Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ1622BAG06
za - 15/02 - 19:30BBC Glory Bazel HSE AB.B.C. Zele HSE B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAB06
vr - 21/02 - 21:00BBC Olympia Denderleeuw HSE CBBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Lecompte OVHSE41BDA07
za - 22/02 - 10:00Londerzeelse Dunkers G12 ABBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland Sporthal Verma Malderen ING1242ACFC03
za - 22/02 - 14:00Stevoort BBC J16 ASobabee Bazel J16 A - Competitie Gepland Sporthal Mariaburcht INJ1622BEA07
do - 27/02 - 19:30Atlas CopcoBBC Glory Bazel Masters - Competitie Gepland Atomiumlaan, Wilrijk
za - 29/02 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BBBC Coveco Niel G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1242HAF02
za - 29/02 - 13:00BBC Glory Bazel J21 AKBBC Bavi Gent J21 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ2132EAC06
za - 29/02 - 14:45Sobabee Bazel J16 A Titans Basketball Bonheiden J16 A - Competitie Gepland Sporthal Zwijndrecht INJ1622BAF02
za - 29/02 - 15:00BBC Glory Bazel G10 BSobabee Zwijndrecht G10 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1042MFD10
za - 29/02 - 17:00BBC Glory Bazel G10 ARemant Basics Melsele-Beveren G10 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1042ALAF02
za - 29/02 - 19:00BBC Glory Bazel HSE ABBC Erembodegem HSE B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAE22
za - 29/02 - 19:00BBC Glory Bazel HSE ABBC Houtem HSE C - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAH16
zo - 01/03 - 17:00Onderons Grembergen G12 ABBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland Sporthal Scheldedreef ING1242ACDC02
za - 07/03 - 13:00BBC Glory Bazel G12 ABC Cobras Schoten-Brasschaat G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1242ACCA01
za - 07/03 - 14:00KBBC Bavi Gent J21 ABBC Glory Bazel J21 A - Competitie Gepland Sporthal Neptunus INJ2132ECA01
za - 07/03 - 15:00Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 ASobabee Bazel J16 A - Competitie Gepland Sporthal Koninklijk Atheneum Sint-Truiden INJ1622BCA01
za - 07/03 - 15:00BBC Glory Bazel G10 BBBC Lokeren G10 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1042MFE01
zo - 08/03 - 12:30Willibies Antwerpen G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Buurtcentrum Cortina ING1042ALCA01
zo - 08/03 - 14:00Olicsa Antwerpen G12 CBBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland Sporthal St-Ludgardis ING1242HCA01
za - 14/03 - 11:00Hasselt BT J16 ASobabee Bazel J16 A - Competitie Gepland Stedelijke sportschuur Kuringen INJ1622BHA03
za - 14/03 - 14:00Horticult Kontich Wolves G12 ABBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland Sporthal Sint Rita ING1242HHA03
za - 14/03 - 16:00Willibies Antwerpen J16 BSobabee Bazel J16 B - Competitie Gepland Buurtcentrum Cortina INJ1642KFC03
zo - 15/03 - 14:00Aartselaar BBC G10 ABBC Glory Bazel G10 A - Competitie Gepland Sporthal De Twee Ringen ING1042ALBA03
zo - 15/03 - 14:30Crelan Okapi Aalstar HSE CBBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Forum Aalst OVHSE41BGA23
zo - 15/03 - 15:00BBC United Ninove J21 ABBC Glory Bazel J21 A - Competitie Gepland Sporthal Ninove INJ2132EBA03
zo - 22/03 - 10:00B.B.C. Zele G10 ABBC Glory Bazel G10 B - Competitie Gepland V.H.V.D. ING1042MAF02
za - 28/03 - 09:00Remant Basics Melsele-Beveren G10 BBBC Glory Bazel G10 B - Competitie Gepland 't wit zand ING1042MBF09
za - 28/03 - 10:00Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 ASobabee Bazel J16 A - Competitie Gepland Sporthal De Witte Molen INJ1622BGA13
za - 28/03 - 12:00Aartselaar BBC G12 ABBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland Sporthal De Twee Ringen ING1242HGA13
za - 28/03 - 13:00BBC Falco Gent J21 CBBC Glory Bazel J21 A - Competitie Gepland Sint Janscollege INJ2132EDA09
za - 28/03 - 14:00Antwerp Giants G10 BBBC Glory Bazel G10 A - Competitie Gepland Heylen Vastgoed Basketcampus ING1042ALDA09
za - 28/03 - 14:00Horticult Kontich Wolves G12 BBBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland Sporthal Sint Rita ING1242ACEC13
za - 28/03 - 15:00St.Amandse BBC J16 ASobabee Bazel J16 B - Competitie Gepland Gemeentelijke Sporthal Sint-Amands INJ1642KEC09
za - 28/03 - 21:00Onderons Grembergen HSE BBBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Sporthal Scheldedreef OVHSE41BMA25
do - 02/04 - 21:30Easy BasketBBC Glory Bazel Masters - Competitie Gepland Duffelsesteenweg 145, Kontich
za - 04/04 - 13:00BBC Glory Bazel G10 BB.B.C. Zele G10 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1042MFA07
za - 04/04 - 13:00BBC Glory Bazel J21 AKortrijk Spurs J21 C - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ2132EAE10
za - 04/04 - 14:45Sobabee Bazel J16 A Stevoort BBC J16 A - Competitie Gepland Sporthal Zwijndrecht INJ1622BAE14
za - 04/04 - 15:00BBC Glory Bazel G10 ARed Vic Wilrijk G10 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1042ALAE10
za - 04/04 - 17:30Sobabee Bazel J16 BPhantoms Basket Boom J16 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ1642KCB10
za - 04/04 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ABBC Lokeren HSE Z - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAK24
za - 18/04 - 11:00BBC Berlaar J16 ASobabee Bazel J16 B - Competitie Gepland Sporthal t Stapveld INJ1642KDC02
za - 18/04 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BRemant Basics Melsele-Beveren G12 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1242HAB12
za - 18/04 - 14:00B.B.C. Zele J21 ABBC Glory Bazel J21 A - Competitie Gepland V.H.V.D. INJ2132EFA07
za - 18/04 - 15:00Sobabee Bazel J16 A Remant Basics Melsele-Beveren J16 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ1622BAB12
za - 18/04 - 17:00BBC Glory Bazel G12 AOlicsa Antwerpen G12 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1242ACCH12
za - 18/04 - 19:00BBC Glory Bazel HSE ABolas Dendermonde HSE A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE41BAI26
za - 25/04 - 09:30BBC Scheldejeugd Temse G12 ABBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland Sporthal Temsica ING1242HDA11
za - 25/04 - 11:15Geranimo Bornem Basket G12 ABBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland Sporthal Breeven ING1242ACBC11
za - 25/04 - 12:45Sobabee Zwijndrecht G10 ABBC Glory Bazel G10 B - Competitie Gepland Sporthal Zwijndrecht ING1042MDF05
za - 25/04 - 13:00Antwerp Wolf Pack J16 ASobabee Bazel J16 A - Competitie Gepland Sporthal Kiel INJ1622BDA11
za - 25/04 - 14:30Sobabee Bazel J16 BBBC Schelle J16 A - Competitie Gepland Sporthal Zwijndrecht INJ1642KCA01
ma - 27/04 - 21:30BBC Glory Bazel MastersAtlas Copco - Competitie Gepland Dulpop T3
za - 02/05 - 09:00BBC Glory Bazel G12 BAartselaar BBC G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1242HAG06
za - 02/05 - 11:00BBC Glory Bazel G12 AHorticult Kontich Wolves G12 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1242ACCE06
za - 02/05 - 14:45Sobabee Bazel J16 A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A - Competitie Gepland Sporthal Zwijndrecht INJ1622BAC08
za - 02/05 - 19:30BBC Glory Bazel J21 ABBC United Ninove J21 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ2132EAB08
za - 09/05 - 11:15Geranimo Bornem Basket G12 BBBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland Sporthal Breeven ING1242HEA07
zo - 10/05 - 09:00Basket Groot Zemst G12 ABBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland Sporthal Hofstade Heide ING1242ACGC07